راهنماي عروسي

راهنماي عروسي
راهنماي عروسي , معرفي تالار و باغ عروسي , تشريفات مجالس و ...

انواع لايت مو

انواع لايت مو : هايلايت و در كل رنگ كردن مو و ايجاد تغيير بزرگ در رنگ مو يكي از پرطرفدارترين تكنيك هايي آرايشي است كه در بين خانم هاي عاشق رنگ مو كاربرد وسيعي داشته است چون كمك زيادي به زيبايي موها و در نهايت زيبايي چهره شخص كرده است.

انواع لايت مو

در اينجا ما شما را با انواه لايت هاي روز دنيا آشنا مي كنيم

لو لايت (low light)

لو لايت مخصوص موهاي روشن و بلوند مي باشد معمولا اين لايت با دو روش فويل و كلاه مش قابل انجام است لو لايت به طور كل يعني ايجاد تكه هاي تيره روي موهاي روشن، انجام لو لايت در جذابيت چهره فرد و جوان تر ديدن شدن و درخشان شدن موي فرد تاثير گذار است آرايشگر با انجام لو لايت چهره‌ي مشتري را از‌يكنواختي در مي آورد و با ايجاد رفله‌هاي تيره، نوعي سايه روشن زيبا بر روي موي مشتري ايجاد مي كند؛ كه اين روش براي كساني كه ريشه مو دارند و نميخواهد رنگ يا مش خود را تمديد كنند هم مناسب است.

همان گونه كه گفتيم لو لايت يعني روي موهايي با زمينه روشن، تكه هاي تيره درآوردن. معمولا روش لو لايت براي موهاي روشن اروپايي بسيار مناسب و راحت است. در زمان هايي كه موهاي روشن شخص دچار زردي يا بدرنگي شده هم مي توان رگه هاي تيره از پايه ۳ و ۴ از هر رنگي كه دوست دارد روي موهاي روشن او ايجاد كرد.

بهترين آرايشگاه عروسي در تهران : آرايشگاه عروس

هاي لايت (Hight Light)

در تعريف هاي لايت، هاي لايت برعكس لو لايت است.‌ پس در اين روش آرايشگر بر عكس لو لايت تكه هاي روشن را بر روي تيره در مي آورد. در روش ‌ هايلايت كردن مو را تا ۳ درجه روشن مي كنند و در دكلره تا ۸ درجه روشن مي كنند.

 

و رگه هاي خيلي روشن و انواع بلوند‌هاي دودي، زيتوني و رنگهاي خاص مثل مسي، صورتي، قرمز، سورمه اي ايجاد مي‌كنند. هايلايت روي موي طبيعي خيلي طبيعي تر و بهتر مي شود چون همان طور كه گفتيم مخصوص موهاي تيره است. هايلايت با دو روش فويل و كلاه مش قابل انجام است در اين روش رگه هاي از مو را با استفاده از رنگ هاي (دودي) يا دكلره تا حدود ۳ تا ۸ درجه مي توانند روشن كنند.

سان‌ لايت (Sun light)

اين روش لايت در ۲ حالت صورت مي پذيرد و داشتن زمينه موي روشن بهترين حالت براي انجام سان لايت است.

روش اول : وقتي موهاي زمينه خيلي روشن باشد از لابه لاي موهاي شخص تكه ها و رگه هاي روشن تري در مي آورند معمولا از بلوند خيلي روشن استفاده مي شود.

روش دوم : همان طور كه گفتيمروش دومي نيز براي انجام سان لايت وجود دارد كه در اين روش بيضي بالاي سر را كاملا با روش دكلره بلوند مي كنند در اين روش هم خيلي بهتر است كه زمينه‌ي مو بسيار روشن باشد زيرا يك هارموني بسيار زيبا را موهايتان ايجاد مي كند ولي از ان جايي كه سليقه هاي اشخاص با هم متفاوت است عده اي نيز سان لايت را روي زمينه تيره دوست دارند كه آن روش هم زيبايي خاص خود را دارد.

مون‌ لايت (moon light)

روش مون لايت كاملا برعكس روش سان لايت است؛ يعني تمام مراحل را عين سان لايت انجام مي دهند با اين تفاوت كه در اين روش بيضي بالاي سر از رستنگاه مو تا تاج سر كاملا تيره رنگ مي كنند و قسمت هاي زيرين موها بلوند مي شود.

 

سان لايت پر طرفدار تر از اين روش است و روش مون لايت به نسبت سان لايت از طرفداران كمتري برخوردار بوده واين روش مخصوص افرادي با سليقه هاي خاص و منحصر به فرد است.

هاف‌لايت (half light)

در اين روشن مو را به ۲ رنگ متفاوت از هم در مي آورند و همان گونه كه از اسمش مشخص است نصف موها در اين روش روشن شده و نصف باقي موها تيره مي شوند. با توجه به اندازه موي فرد مو را به قسمت مساوي تقسيم مي كنند و نصف پايين مو را دكلره كرده و قسمت هاي بالاي مو را يك رنگ تيره تر انتخاب مي كنند انتخاب نوع رنگ مو كاملا سليقه اي است؛ مثلا اگر موي فرد پايه‌ي ۵‌ يا ۶ زيتوني باشد و نيمه‌ي روشن شده بلوند زيتوني كه يك رنگ موي بسيار زيبا و جذاب مي شود. اين نوع‌ هاف لايت با بعضي از شينيونها بسيار زيباست و چهره فرد را بسيار جذاب مي كند و در زيبايي او تاثير دارد.

بيشتر بدانيد : رنگ مو

مووي لايت (movie light)

يكي از انواع هايلايت هاي فانتزي موي لايت است كه اغلب كساني كه اين مدل را انتخاب مي كنند كساني هستند كه تنوع طلب و روحيه خيلي شاد و فانتزي دارند. در اين روش لايت به اين ترتيب كه مستطيل بالاي سر را به طور كامل دكلره كرده و به هفت قسمت افقي تقسيم مي كنند. سپس هر يك از اين مستطيل ها را به به رنگ هاي شاد فانتزي مثل نارنجي، بنفش، آبي، صورتي، سبز و… رنگ آميزي مي كنند. در مرحله آخر موهاي شما به شكل رنگين كماني در خواهد آمد. جنس اين رنگ هاي فانتزي دائمي نيست و اين رنگ ها از نوع رنگ هاي موقتي است كه معمولا به شكل رنگ هاي شامپويي در بازار موجود است كه معمولا پس از چند بار شستشو كمرنگ وكمرنگ تر مي شوند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۲۲:۲۰ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

برگزاري مراسم عروسي در باغ عروسي مختلط : براي زوج هاي جوان برگزاري مراسم شب عروسي بسيار مهم است چون كه يكبار در طول زنگي برايشان اتفاق مي افتد. اكثر افراد بخاطر دردسر هاي عروسي اين مراسم را نمي گيرند ولي اگر بخواهند مراسم عروسي را برگزار كنند تمام تلاش خود را مي كنند كه در اين مراسم سنگ تمام بگذارند.

امروزه يكي از مسائلي كه افراد را به خود درگير مي كند اين است كه سالن عروسي مرد و زن جدا مي باشد. بديهي است كه خيلي از دخترها دوست دارند تنها شب عروسي كه دارند در كنار پدر و برادر هاي خود باشند و اين شب با شكوه و به يادماندني را در كنار هم بگرانند اما در هر حال اين قانوني در كشور ماست كه همگي بايد به احترام بگذاريم در رعايت آن كوشا باشيم. البته در ميان خانواده هايي وجود دارند كه مراسم عروسي خود را در باغ عروسي برگزار مي كنند و همه خانواده در كنار هم مي باشند و مراسم به صورت مختلط برگزار مي شود.

برگزاري مراسم عروسي در باغ عروسي

مشاهده ليست قيمت تالارهاي عروسي تهران : قيمت تالار عروسي

بهتر است براي برگزاري مراسم عروسي مختلط اصرار زيادي نكنيم

براي اينكه به قوانين كشور خود احترام بگذاريم بهتر است از خواسته هاي خود دست برداريم و اصراري براي برگزار كردن مراسم عروسي به صورت مختلط نداشته باشيم. بجاي اينكه افكار و انرژي خود را به اين موضوع صرف كنيم مي توانيم تمام انرژي خود را براي پيدا كردن محلي مناسب مانند تالار يا باغ عروسي صرف كنيم و در اين فكر باشيم كه كاري انجام دهيم كه به مهمانان در اين مراسم خوش بگذرد و شبي خوب داشته باشند. مي توانيم با كارهاي مختلف زيادي مهمانان خود را شگفت زده كنيم و آنقدر به خود و مهمانان خوش بگذرد كه فكر مختلط بودن مهماني به كلي از ذهن شما بيرون برود . به اين منظور مي توانيد از تيم تشريفات مجالس بهره ببريم و از آنها راهنمايي بخواهيم.

 

تالار عروسي

تشريفات مجالس مي تواند در همه نقاط شهر تهران و اطراف آن متناسب با هزينه و تعداد مهمانان و سليقه برايتان تالارها وباغ عروسي هايي معرفي و در اختيارتان بگذارد. اين تالارها و باغ ها بسيار شيك و مجهز به تمام امكانت مي باشد و برگزاري مراسم عروسي در آن محل ها بسيار باشكوه و زيبا خواهد بود. وجود فضايي ويژه براي مراسم عروسي و محل مناسبي براي بازي كردن بچه ها و پذيرايي در فضايي باز و مجلل از مهمانان شبي به ياد ماندني براي شما و مهمانانتان خواهد بود .

يك تصور غلطي در ذهن اكثر افراد وجود دارد كه اگر يك مراسم عروسي در تالار باشد مختلط نيس و اگر در باغ باشد حتما آن عروسي مختلط است. ولي اينگونه نيست شما مي توانيد براي مراسم عروسي خود باغي اجاره كرده و با رعايت قانون و شئونات به صورت جداگانه مراسم خود را برگزار كنيد. در باغ ها مي تواند امكاناتي باشد كه هرگز در تالار ها نمي تواند باشد مانند : فضاي باز و هوايي آزاد ، تزئينات متفاوت و زيبا ،چايخانه سنتي ، كافي شاپ، بازارچه سنتي براي مهمانان مي تواند باشد.

البته بايد به فصلي كه مراسم عروسي را در آن مي گيريم دقت كنيم بديهي است كه باغ عروسي فقط در فصل هاي بهار وتابستان جالب و زيبا خواهد بود ود در فصل هاي ديگر مي توان از تالار براي برگزاري مراسم عروسي استفاده كرد. چون كه فضاي باغ بزرگ و باز مي باشد و مراسم در شب برگزار مي شود بايد تمام فضاي باغ را با چراغ هايي نوراني پر كنيم تا در شب نور كافي وجود داشته باشد.

 

البته دور از ذهن ها نباشد كه تالار عروسي مزايايي نسبت به باغ را دارا مي باشد كه شما در حالت تغيير ناكهاني آب و هوا در امان خواهيد بود در بعضي مواقع ديده شده است كه با گل آرايي و شمع آرايي و تزيينات زيبا تالار از باغ جذابتر و زيباتر نيز شده است.

مطمئن ترين كار اين است كه شما براي كاهش اين نگراني ها مي توانيد مراسم خود را به تشريفات مجالس بسپاريد تا مراسمي با شكوه و زيبا داشته باشيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۱۶:۰۱ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

موسيقي آذربايجاني به موسيقي سنتي مردمان آذربايجاني اطلاق مي‌شود. هنرمندان آذربايجاني با خلاقيت خود، موسيقي منحصربه‌فردي را مي‌آفرينند. كساني كه اين نوع موسيقي را به‌همراه سروده‌هاي خود به‌زبان تركي آذربايجاني مي‌خوانند، عاشيق خوانده مي‌شوند.

دانلود آهنگ آذري جديد

عاشيق‌ها در وصف آذربايجان و دلاوري‌هاي بزرگان آن، در مراسم جشن و عزاداري، سروده‌هاي زيبايي را به‌همراه موسيقي آذربايجاني مي‌خوانند و مورد توجه مردم قرار مي‌گيرند.

 

عاشيق‌ها از دوران قبل از اسلام در بين مردمان ترك‌تبار وجود داشته‌اند.

دانلود آهنگ شاد آذري براي رقص لزگي

موسيقي آذربايجاني از دو نوع يا شاخهٔ اصلي تشكيل شده كه از لحاظ تقسيم‌بندي موسيقايي منشاء و حالت‌هاي مختلفي دارند. معمولاً نوع سازهاي موسيقي آذربايجاني، خاستگاه و دوستداران اقسام موسيقي با هم تا حدي متفاوتند، هرچند بسياري دوستدار هردو هستند. تعداد بسياري از موسيقي‌دانان آذربايجاني با آشنايي به هردو نوع از اين موسيقي‌ها توانسته‌اند آثاري هنري بزرگي در قالب اپرا‌ها، موسيقي سمفونيك و موسيقي براي باله خلق نمايند. از مهم‌ترين گونه‌هاي موسيقي آذربايجاني مي‌توان به موسيقي ميخانه‌اي، هنر اجراي آذربايجاني تار، بالابان، ناقارا، باغلاما و گارمان اشاره كرد.

دانلود آهنگ عروسي آذري , دانلودآهنگ آذري رقص عروس , دانلود آهنگ آذري براي رقص عروس

اگرچه موسيقي موغام آذربايجان به دستگاه‌هاي موسيقي ايراني نزديك است و در بعضي مواقع حتي يكي هم هستند، ولي طرز اجراي اين دو موسيقي ملي در انسان احساس بسيار متفاوتي ايجاد مي‌كند. موسيقي آذربايجاني مملو از حس قهرماني و جسارت است. در حالي كه موسيقي ايران عارفانه است. درست است كه موسيقي آذربايجان نيز داراي مقام‌هاي حزين و غمگين و عارفانه است، ولي به‌هنگام شنيدن آن، اميد و تحرك در آن احساس مي‌شود. در اين موسيقي حركت و ديناميسم وجود دارد.

اهنگ رقص اذري , دانلود آهنگ آذري شاد براي رقص پا ,


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۰۴:۲۰ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

روش هاي مخفي كردن غبغب با گريم صورت

روش هاي مخفي كردن غبغب با گريم صورت : بيشتر افراد از اينكه غبغب دارند بسيار ناراحت هستند و در بيشتر موارد اين مورد باعث خجالت كشيدن ان ها از اين مورد مي شود درباره غبغب بايد گفت كه غبغب، در واقع گوشت پر از چربي است كه معمولا در زير چانه بيشتر افراد ديده مي شود و اغلب به خاطر افزايش چربي يا افتادگي پوست در زير چانه فرد ايجاد مي شود و از آن جايي كه داشتن چانه زيبا، در زيبايي صورت نقش بسزايي دارد امروزه راه كار هاي زيادي براي رفع و پوشاندن اين قسمت از چانه وجود دارد كه ما در اين مقاله سعي كرده ايم تا با استفاده از روش هاي آرايشي راه هاي پنهان كردن غبعب را براي شما اموزش بدهيم درست است كه پنهان كردن غبغب با آرايش كردن كار آساني نمي باشد ولي ما براي شما تكنيك هاي مناسبي را ارائه مي دهيم.

روش هاي مخفي كردن غبغب با گريم

شما در اولين گام براي اينكه غبغبتان به چشم نيايد سعي كنيد در قسمت هاي مختلف صورتتان مانور دهيد مثلا مي تواند آرايش چشم و گونه هايتان با رنگ هاي براق مي باشد. يا شما مي توانيد با زدن يك رژلب يا برق لب پر رنگ و براق و برجسته كردن لب هايتان نگاه هاي اطرافيان را به سمت لب ها جذب كنيد تا جلب توجه غبغب تان كم رنگ تر باشد.

بهترين سالن هاي زيبايي عروس : سالن زيبايي عروس تهران

روش هاي مخفي كردن غبغب با گريم صورت

معمولا با ارايش مي توان نقاظي از صورت را محو يا مشخص تر كرد در اينجا هم با انجام گريم صورت مي توان غبغب را تا اندازه اي كم رنگ تر جلوه داد شما با سايه روشن و تيره مي توانيد اين كار را انجام دهيد.

 • سايه روشن براي بزرگ تر نشان دادن اعضاي صورت استفاده مي شود پس شما براي چانه هاي كه به نسبت چهره كوچك و عقب هستند، مي توانيد با استفاده از سايه روشن، آن را بزرگ تر جلوه دهيد.
 • و بر عكس سايه تيره براي كوچك تر نشان دادن پس در اين مورد هم شما براي چانه هاي كه به نسبت چهره جلو تر هستند، مي توانيد از سايه تيره در آن قسمت ان را كوچك تر نشان دهيد.
 • در صورتي كه چانه شما بدون زاويه باشد يعني صاف باشد شما مي توانيد از سايه روشن و تيره استفاده كنيد و شما بر روي حجم چانه سايه روشن و براي زير لب از سايه تيره استفاده كنيد.
 

و مشكل اصلي و اساسي در بيشتر آرايش ها و داشتن غبغب حال شما اگر داراي مشكل غبغب چانه هستيد مي توانيد زير چانه را سايه تيره بزنيد و براي جذاب تر نشان دادن چانه خودتان هم مي توانيد كمي از سايه دودي زير چانه بزنيد.

پس شما چنان چه مي خواهيد كه غبغب تان را از ديد پنهان كنيد در نكات ارايشي گفته شده فقط كافي است خط گردن خود تان را نشان دهيد. شايد بپرسيد كه چگونه اين كار را انجام دهيد، پس براي اين كار خط گردن خود را روشن كنيد و معمولا استفاده از لباس هاي كه يقه هاي بازتري دارند براي مشخص بودن گردن و گلو راه مناسبي است. استفاده از پودر برنزه مات نه هايلات و درخشان در اطراف خط گردن شما معمولا ظاهر خوشايندي را براي شما ايجاد مي كند و تا حدودي با اين كار غبغب تان ناپديد مي شود. اگر پوست تيره اي داريد شما با زدن سايه نسبتا تيره تر از رنگ پوست تان يا استفاده از رژ گونه برنزه‌ي مات كه بهترين راه براي اين است كه درخشش و برق خاصي نداشته باشد تا توجهي را به چانه‌تان جذب نكند. مي توانيد به طور نسبي غبغب تان را از نگاه ها پنهان كنيد و با اعتماد به نفس بيشتري در مهماني ها شركت كنيد.

كانتورينگ كردن

روش كانتورينگ هم براي مخفي كردن غبغب به شما توصيه مي شود پس شما اگر پوست تيره و گندمي داريد، استفاده از يك برنزر طلايي ، مي توانيد خط چانه و فك را كمي تيره تر نمايد تا به اين ترتيب بخشي از صورت را كوچك و ظريف تر نشان دهد و برعكس اگر رنگ پوست شما روشن و رنگ پريده باشد، شما با استفاده از يك برنزر رزگلدي مي توانيد اين كار را انجام دهيد شما حتي براي محو كردن چين و چروك هاي موجود بر روي گردنتان هم مي توانيد از روش كانتورينگ استفاده كنيد.

 

سفت كردن پوست با ماسك گليسيرين

معمولا در مطالعه علت بوجود آمدن غبغب متوجه شديد كه وجود غبغب از ضعيف شدن عضله ها و مهمترين آنها از شل شدن عضله مي باشد، برخي درمان‌هاي خانگي طيبعي وجود دارند كه مي‌توانند به سفت كردن پوست صورت، گردن كمك كنند ماسك ها و روش هاي مختلفي براي براي محكم شدن عضله وجود دارد كه ما در اين بخش به يك مورد از اين ماسك ها اشاره مي كنيم. شما مي توانيد با تركيب يك قاشق غذاخوري گيليسرين به همراه يك قاشق مرباخوري نمك و چند قطره روغن نعناع يك ماسك مناسب براي سفت كردن عضلات تهيه كنيد و سه بار در طول هفته به مدت ده دقيقه اين ماسك را روي نواحي گردن و چانه خودتان بگذاريد و بعد از گذشت ۱۵ دقيقه با آب خنك شستشو دهيد.

سالن زيبايي عروس

بيشتر بدانيد :  آرايشگاه عروس

همان طور كه گفتيم در آرايش كردن پنهان كردن غبغب كار آساني نيست و واقعا كار دشواري است ولي شما با رعايت اين ترفندهاي آرايشي مي توانيد نگاه ها را غبغب بگيريد و به سمت نقاط زيباتر صورتان بكشانيد اين روش هاي ارايشي معمولا كار را براي ايجاد يك ظاهري زيبا آسان كرده‌ است.

نكته اي كه در آخر برايتان مي گوييم و معمولا كاربردي تر هم هست مدل بستن موهايتان مي باشد كه اين يك راه خوب براي نمايش تيپ ظاهري تان است. اگر دچار غبغب هستيدپس به شما توصيه مي كنيم كه تا مي توانيد از داشتن موهاي كوتاه دوري كنيد چون موي كوتاه معمولا غبغب تان را بيشتر به رخ افراد مي كشد پس داشتن موي بلند و تا روي شانه يا حداقل تا زير فك مطمئنا باعث پوشش غبغب شما مي شود، براي بستن موهايتان ما به شما مدل دم اسبي يا گوجه‌اي را پيشنهاد مي كنيم. معمولا اين مدل مو براي مهماني ها هم بسيار خوب و شيك است وهم راه خوبي براي ناپديد كردن غبغب تان است.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۴۴:۲۶ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

وظايف ساقدوش در مراسم عروسي

وظايف ساقدوش در مراسم عروسي : معمولا برنامه ريزي كردن براي روز عروسي براي هر فردي از سخت ترين ودر عين حال به ياد ماندني ترين لحظات عمر اوبه حساب مي ايد وهمه ي عروس وداماد ها دوست دارند كه جشن عروسي بسيار باشكوه وزيبايي را داشته باشند كه هميشه در ياد وخاطره ي خود وميهمانان شان ثبت شود.چنان چه از بين افراد خانواده ويا فاميل هستند افرادي كه اخيرا ازدواج كرده وعروسي گرفته اند پس اين امكان براي شما فراهم است كه در عروسي خود از ساقدوش هايي استفاده كنيد كه به اندازه ي كافي تجربه دارند.

وظايف ساقدوش در مراسم عروسي

داشتن تجربه ي زياد براي ساقدوش ها از اهميت زيادي برخوردار است وزوج هاي جوان عزيز بايد در بر پايي مراسم عروسي به اين نكته توجه خاصي كنند.گنان چه دوست داريد وعلاقه مند هستيد كه در مراسم عروسي ساقدوش عروس ويا داماد باشيد پس بهتر است كه با وظايف ساقدوش در جشن عروسي آشنا شويد.لغت ساقدوش يك كلمه ي تركي وبر گرفته از فرهنگ مردم آذري است و به معني طرف راست ويا دست راست مي باشد كه معمولا در فرهنگ انها همراه كلمه ي سلدوش به كار برده مي شود كه ان هم به معني طرف چپ ويا دست چپ است .

برگزار كننده عروسي و مجالس را در اينجا بيابيد : تشريفات عروسي

ساقدوش وسلدوش معمولا دو نفر از افراد نزديك داماد هستند و انها در طول مراسم وظيفه دارند كه در دو طرف داماد بايستند.وداماد را تا پايان مراسم عروسي همراهي كنند.ولي در ديگر كشورها ودر فرهنگ كشور هاي غربي وظايف انها مقداري متفاوت است ودر فرهنگ انها عروس نيز داراي ساقدوش مي باشد كه انها نيز وظايف خاص خود را دارند.واز يك سري قوانين تبعيت مي كنند.چنان چه شما هم دوست داريد كه در مراسم عروسي خود ساقدوش هايي را داشته باشيد كه مراسم شما را جذابتر كنند پس بايد از قبل انها را از بين دختران وپسران مجرد فاميل ويا دوستان واشنايان انتخاب كنيد.

بهترين  تالار هاي عروسي در تهران : تالار عروسي

در زيرا مطالبي در مورد كارهايي كه ساقدوش ها نبايد انچام دهند وهمين طور در مورد وظايف انها ذكر خواهيم كرد.

 

وظايف ساقدوش ها در مراسم عروسي :

شما نيز مانند ديگر ميهمانان براي عروس وداماد كادو تهيه كنيد :

اگر چه شما به عنوان ساقدوش در مراسم عروسي شركت كرده ايد اما شما هم جزئ ميهمانان به حساب مي ايد وعروس وداماد هم مانند ساير ميهمانان براي شما هم هزينه كرده اند .وبهتر است كه شما هم در عوض ان هزينه اي كه انها براي حضور شما در ان مراسم صرف كرده اند يك كادو تهيه كرده وبه انها هديه دهيد ويا زحمت انها را با يك سبد گل جبران كنيد.در ضمن انها نيز در عروسي شما اين زحمت شما را بي پاسخ نخواهند گذاشت وان را براي شما جبران خواهند كرد.

سعي كنيد در مراسم گوشي خود را در حالت سايلنت قرار دهيد :

حتما در مراسمي كه شما به عنوان ساقدوش در ان حضور داريد داراي اهميت زيادي است پس تلاش كنيد ومواظب باشيد كه گوشي شما حتما در حالت سايلنت باشد بخصوص اگر در يك مراسم عقد اين وظيفه را به عهده داشته باشيد مانند عروس وداماد مورد توجه همه هستيد واين امكان وجود دارد كه صداي پيامك شما ويا حرف زدن شما با گوشي اصلا به مزاج ميهمانان خوش نيايد وجلوه ي بدي داشته باشد.

اصلا در مورد مشكلات به وجود امده با عروس خانم صحبت نكنيد و او را در جريان نگزاريد:

هميشه عروس خانم ها چند روز قبل از عروسي وبه خصوص در روز عروسي دغدغه ي فكري وكار هاي انجام نشده ي زيادي را دارند بنابراين بهتر است كه مسائل و مشكلات مربوط به ساقدوش ها مانند لباس ساقدوش ها ويا امادگي نداشتن يكي از انها را سعي كنيد با او در ميان نگزاريد ودر بين خودتان حل وفصل كنيد تا او دغدغه ذهني كمتري داسته باشد وبتواند آرامش خود را حفظ كند وكمتر دچار استرس شود.

 

سعي كنيد به هر طريقي شده خوش برخورد وپر انرزي باشيد :

يكي از وظايف مهم ساقدوش ها به وجود اوردن يك جو دوستانه وصميمي است كه اين جو دوستانه آرامش را هم براي عروس خانم به ارمغان خواهد اورد.پس شما به عنوان يك ساقدوش نبايد اجازه دهيد كه عروس خانم هيچ در گيري ويا بد اخلاقي را بفهمد وحس كند.و اگر عروس خانم با شما تندي كرد سعي كنيد از رفتار او دل گير وناراحت نشويد زيرا ممكن است كه به دليل فشار زيادي كه در روز عروسي ودر روز هاي قبل از ان بر روي عروس خانم است اونتواند رفتار خود را كنترل كند ونا خواسته با شما بد خلقي كند وبعدا از اين كار خود پشيمان شود شما بايد از حرف هاي او ناراحت نشويد وانها را جدي نگيريد.

ياداوري چيز هايي كه عروس خانم ممكن است انها را فراموش كند:

عروس خانم چون در روز عروسي داري دغدغه ي ذهني زيادي است وممكن است مقداري هم استرس داشته باشد به همين دلايل ممكن است برخي از برنامه هايي را كه براي مراسم عروسي در ذهن خود داشت را فراموش كند در اين جا ساقدوش ها وظيفه دارند كه اين مسائل را به اوياداور شوند تا مراسم عروسي بت تمام جزئياتش به درستي پيش رود.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۴۰:۵۱ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

مدل دم اسبي و آبشاري بستن مو با كش

مدل دم اسبي و آبشاري بستن مو با كش : قطعا مو يكي از اعضاي بسيار تاثير گذار در چهره است . در اين ميان موهاي بلند از جذابيت خاصي برخوردارند . داشتن موي بلند تنها دليل جذابيت بودن نيست ، چرا كه مرتب كردن موها و مرتب بستن موها از عوامل بسيار حائز اهميت در زيبايي و جذابيت است . از اين رو آشنايي با انواع مدل بستن مو در اين امر به شما كمك زيادي مي كند . بستن مو در بين بانوان از اهميت بيشتري برخوردار است . شما مي توانيد براي بستن مو از مدل هاي مختلفي همچون بستن مو با كش ، بستن مو با گل سر ، بستن مو با گيره ، بستن مو با تل ، بستن مو با كريپس و انواع روش هاي موجود ديگر استفاده كنيد . ما در ادامه ي اين مقاله شما را با مدل بستن مو با كش بيشتر آشنا مي كنيم .

مدل دم اسبي و آبشاري بستن مو

با وجود روش هاي متفاوت براي بستن مو با كش ، ما به بررسي حالت معمول و رايج بستن مو با كش مي پردازيم . مدل موي دم اسبي ، روش رايج بستن مو با كش مي باشد . اين روش در مواردي مانند زمان هايي كه شما به باشگاه مي رويد . دوست نداريد موهايتان جلوي صورتتان بريزد ، روش مناسبي است . شما با رعايت چند نكته و اضافه كردن چند مرحله ي ساده مي توانيد موهايتان را با استفاده از مدل موي دم اسبي خيلي زيبا و شيك و جذاب ببنديد .

معرفي بهترين آرايشگاه عروس در تهران : آرايشگاه عروس

در ادامه ي اين مقاله ما مدلي از موي دم اسبي را كه باعث مي شود موهايتان بلندتر و جذاب تر به نظر برسد را به شما معرفي مي كنيم . ممكن است در ابتدا اين روش براي شما دشوار به نظر برسد ، ولي شما با يكي دو بار امتحان كردن مي توانيد به راحتي موهايتان را به اين روش ببنديد .

يكي از مدل هاي جذاب بستن مو با كش ، مدل موي دم اسبي مي باشد . شما با اين روش مي توانيد موهايتان را در قسمت ميانه ي پشت سر و يا قاعده گردن به زيبايي جمع كنيد .

مدل دم اسبي آبشاري يكطرفه!

آيا شما هم جز دسته افرادي هستيد كه دوست داريد ، موهايتان بلندتر به نظر بيايد؟

اگر شما هم جز دسته افرادي هستيد كه خواهان بلندتر به نظر رسيدن موهايتان هستيد ، مي توانيد از مدل دم اسبي آبشاري استفاده كنيد . اين مدل با سه تا دم اسبي بسته مي شود . يك دم اسبي بالاي سر و دوتا پايين سر. در اين مدل به دليل اينكه موها مانند آبشار به پايين مي ريزد ، موهايتان بلندتر به نظر خواهد رسيد . ما در اين مقاله يكسري تغييرات جزئي را اعمال كرده ايم ، اين تغييرات باعث مي شود ، موهايتان زيباتر و جذاب تر به نظر برسد . براي اين كار شما هر يك از دم اسبي ها را به طرفي از سر متمايل كرده وموهايتان را فر كنيد . براي شروع شانه دم باريك، ۳ كش سر، اتوي فر يا بابليس، و اسپري مو را آماده كنيد.

مراحل بستن موي دم اسبي آبشاري

براي بستن مدل موي دم اسبي آبشاري به روش زير عمل كنيد .

 1. در مرحله ي اول بايستي موهاي شما حجم بگيرد ، براي اين كارر قسمت بالاي موهايتان را شانه كرذه و پ.ش دهيد . قسمت بالاي موهايتان را شانه كرده و پوش دهيد! تا حجم بگيرد
 2. در مرحله ي دوم موهايتان را در قسمت بالايي و وسط سر با كش محكم ببنديد .
 3. سپس با استفاده از يك گيره آن را به كنار بينديد تا دم دستتان نباشد .
 4. قسمت ديگر موهايتان را گرفته و كمي به راست و يا چپ اولين دم اسبيتان بكشيد و سپس با كش آن را نيز ببنديد.
 5. قسمت آخر را دورتر از دوتاي ديگر دم اسبي ببنديد .
 6. گيره هاي دم اسبي ها را باز كنيد تا موهايتان بلندتر به نظر برسند .
 7. براي اينكه موهايتان حجيم تر به نظر برسد و همچنين دم اسبي ها مخفي شوند ، موهايتان را كمي فر كنيد .
 8. با استفاده از اسپري مورد دلخواهتان موهايتان را اسپري بزنيد .
 9. براي جذابيت بيشتر موهايتان را روي يك شانه تان بريزيد!

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۲۲:۵۷ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

نكاتي كه در انتخاب لباس داماد بايد توجه كرد

نكاتي كه در انتخاب لباس داماد بايد توجه كرد : همان طور كه مي دانيد پوشيدن لباس خوب و متناسب با تناسب اندام باعث آراسته ديدن شما در مهماني ها مي شود و همان قدر كه خانم ها براي انتخاب نوع لباس هايشان هميشه وسواس به خرج مي دهند. انتخاب لباس مناسب در بين همه افراد، چه مرد و چه زن از اهميت ويژه اي برخوردار است. از اين رو همه افراد سعي مي كنند لباسي متناسب با فرهنگ و آداب در مهماني ها و مجالس بر تن داشته باشند؛ و اين حساسيت در انتخاب لباس تنها مخصوص خانم ها نمي باشد؛ بلكه آقايان نيز هميشه به دنبال لباس هايي زيبا و برازنده خود هستند.

انتخاب لباس داماد

اوج و شدت اين حساسيت در انتخاب لباس ، در دوران خريد و انتخاب كت و شلوار دامادي بيشتر از بيشتر مي شود. لباس مناسب و مرسوم براي آقايان در روز عروسي كت و شلوار است معمولا اين كت شلوار كه مخصوص داماد است بايد در مهماني بين ساير مهمان ها از زيبايي و جذابيت خاصي برخوردار باشد چون كت شلوار دامادي است و اين كت و شلوار با مدل هاي خاصي طراحي مي شوند.

با پيدايش مدل هاي جديد امروزه معمولا در انتخاب لباس داماد همچون لباس عروس هم بايد يك سري نكات و ريزه كاري ها را توجه كرد.

داماد ها هم مثل عروس خانم ها مي خواهند كه در اين شب زيبا مثل شريك زندگي شان در مراسم عروسي عالي به نظر برسند؟ اينجا ما براي شما و داشتن انتخاب عالي پنج قانون را توصيه مي كنيم كه شما با رعايت اين ۵ نكته به عنوان يك داماد تمام عيار در مجلستان بدرخشيد و تمام چشم ها به شما خيره خواهد بود. پس توصيه ما به شما اين است كه اگر در انتخاب لباس مناسب دچار سردرگمي شديد راهكار هاي زير را دنبال كنيد.

براي كسب اطلاعات بيشتر : مزون لباس عروس

لباس شما بايد مناسب محيط عروسي باشد

در انتخاب كت و شلوار براي داماد دقيقا به همان اندازه كه انتخاب لباس عروس اهميت ويژه اي دارد لباس داماد هم بايد با دقت و سليقه انتخاب شود؛ و از آن جايي كه كت و شلوار دامادي تنها لباس مهم در بين خريد آقاي داماد است اما بايد در انتخاب نوع آن دقت كافي را داشت. توجه داشته باشيد كه لباسي را كه شما مي پوشيد حتما بايد با محيطي كه در آن جا قرار خواهيد گرفت كاملا هماهنگ و مناسب باشد.

شما اگر تصميم گرفته ايد كه مراسم تان را در يك محيط خارجي و محيط باز بيرون برگزار كنيد براي اين نوع مكان شما رنگ كت شلوارتان را با عوامل بيروني هماهنگ كنيد اگر مراسمتان در باغ است شما براي جيب كتتان يك گل طبيعي سرخ بگذاريد يا عروس خانم تاج گلي از گل هاي با تركيب رنگ باغ را در سرش داشته باشد و مي توانيد لباس معمول تري بپوشيدو بجاي رنگ هاي تيره از كت و شلواري را رنگ روشن تن كنيد.

ولي اگر مراسم جشن شما در يك هتل يا تالار پذيرايي برگزار خواهد شد شما حتما بايد از لباسي با رنگ هاي تيره و رسمي در مراسم حاضر شويد و از آن جايي كه كت شلوار شما بايد خيلي مرتب باشد حتما قبل از مراسم كت و شلوارتان را براي رفع تمام چروك و چين خوردن به اتوشويي بدهيد تا در مراسم كت شلوارتان را با اتوي مناسب استفاده كنيد.

لباس شما با همسرتان همخواني داشته باشد

همان طور كه مي دانيد انتخاب لباس دامادي براي داماد از كت‌وشلوار گرفته تا كفش و كمربند برخلاف آنچه تصور مي كنيم كار راحت و چندان ساده اي هم نيست، خريد داماد و انتخاب كت شلوار او ريزه‌كاري‌ هاي خاص خودش را دارد. معمولا انتخاب رنگ كت‌ شلوار داماد يك انتخاب كاملا شخصي و سليقه اي است؛ اما ما اينجا نكاتي را براي شما بازگو مي كنيم كه شما با رعايت اين نكات كنار عروس تان در مجلس بدرخشيد اولين قانون در ميان انبوه قوانين خوش پوشي اين است كه بهتر است شما در انتخاب رنگ كت و شلوار تان از انتخاب رنگ‌هاي غير رسمي كاملا خودداري كنيد؛ و از آن جايي كه معمولا رسمي ترين رنگ و لاكچري ترين رنگ براي كت‌وشلوار دامادي رنگ مشكي رنگي با وقار كه هيچ زماني هم از مد نمي‌افتد.

پس شما اگر رنگ مشكي را براي كت‌وشلوار دامادي‌تان انتخاب كرده باشيد بدون شك كه بهترين رنگ براي پيراهن شما رنگ سفيد خواهد بود چون اين شيوه ي ست كردن لباس به صورتي است كه پيراهن داماد بايستي سفيد باشد تا با لباس عروس هماهنگي داشته باشد و اين تركيب رسمي‌ترين تركيب رنگي است كه شما مي‌توانيد براي لباس‌دامادي‌تان در نظر بگيريد، به خصوص هنگامي كه آن را با كراوات يا پاپيوني با همين رنگ ست كرده باشيد. رنگ مناسب پوست چهره شما نكته ديگري است كه نبايد فراموش كرد. پس ست كردن و نزديكي رنگ هاي لباس عروس و داماد به هم از جمله مهم ترين عوامل موثر بر برگزاري مراسمات و جشن هاي عروسي مي باشد كه هم از نظر عروس و داماد و هم از نظر ميهمانان داراي اهميت مي باشد.

نوع پوشش پذيري بدنتان را در نظر بگيريد

همان طور كه گفتيم كت‌و‌شلواري كه به عنوان كت‌وشلوار دامادي‌تان انتخاب مي‌كنيد، كاملا شخصي و سليقه اي است اما بايد در انتخاب آن دقت كنيد. لباس شما مي‌تواند هر مدلي كه دوست داريد باشد؛ دو دكمه، چهار دكمه، يقه كشيده و بلند يا… همه اين موارد در گرو تناسب و استايل شماست بنابراين اگر شما فرد قد بلندي هستيد و اندامي متناسب داريد به احتمال زياد در انتخاب لباس مناسب هيكل خودتان دچار مشكل جدي نخواهيد بود؛ اما اگر جز افراد كوتاه‌ قد هستيد شما بايد در انتخاب كت‌ و شلوار بيشتر دقت كنيد تا شلوار در ناحيه ساق پا دچار افتادگي نباشد؛ و اينكه لباسي كه مي خواهيد تن كنيد روي بدن شما چه مدلي بهتر جواب مي‌دهد.

اينجا منظور ما از بهتر جواب‌دادن يعني لباسي كه مي پوشيد قد شما را كشيده‌تر و سايزتان را جمع وجورتر كند. اندازه كت‌ و شلوار شما نبايد ذره‌اي بزرگ‌تر يا كوچك‌تر از سايز واقعي‌تان باشد چون مهم‌ترين مسئله انتخاب سايز و هم‌چنين از متناسب بودن سرشانه‌ها اطمينان داشته باشيد. از آن جايي كه به طور كلي عروس و داماد قلب تپنده ي يك مراسم و يا جشن عروسي هستند و نوع لباس پوشيدن و برخورد صميمي آنان با مهمان ها در طول مراسم بسيار مورد اهميت واقع شده است؛ و نبايد اين نكته اصلي را فراموش كنيد كه جشن عروسي شما اولين جايي است كه به عنوان زوج رسمي در ان شركت مي كنيد پس براي همين شما بايد حداكثر هم خواني را در لباس هايتان رعايت كنيد.

لباس ساقدوش ها را بر اساس ميل خودتان انتخاب كنيد

داشتن ساقدوش و انتخاب نوع تيپ و لباس آن ها كاملا بر عهده عروس و داماد است و وجود ساقدوش هاي داماد در تالار و باغ عروسي از نظر ظاهري به جشن، جلوه خاص و زيبايي را مي بخشد و معمولا از ملزومات خدمات عروسي به شمار مي رود صميمي ترين دوست هاي داماد مي توانند به عنوان ساقدوش باشند كه معمولا پسرهاي مجرد ساقدوش داماد مي شوند. ساقدوش ها معمولا هم قد داماد بوده و مثل داماد شيك و خوش لباس بايد باشند.

شما حتي وقت كافي براي ست كردن لباس هاي ساقدوش ها نداشته ايد پس به ياد داشته باشيد كه ست لباس ساقدوش داماد از مسائلي است كه كمتر به آن پرداخته مي شود ولي داراي اهميت خاص خودش است. براي مثال اگر داماد از كراوات استفاده مي كند ساقدوش ها هم بايد از كراوات استفاده كنند و اگر پاپيون مي زند، ساقدوش ها هم بايد پاپيون بزنند. در عروسي معمولا رنگ كروات يا پاپيون ساقدوش هاي داماد با رنگ پيراهن داماد هماهنگ انتخاب مي شود كه اين هماهنگي ها زيبايي خاصي را به وجود مي آورند.

گاهي هم ممكن است كه تعداد ساقدوش هاي داماد بيشتر از چهار نفر باشند اينجا مي توان خلاقيت به خرج داد و از ست هاي غير رسمي و مدرن يا خاص براي طراحي لباس آن ها بهره گرفت كه باز هم باعث جذابيت مي شود و طرفداران بي شماري دارد.

متفاوت باشيد

خب اين كاملا مشخص است كه براي رفتن به يك عروسي تمام مهمان ها بهترين تيپ را انتخاب مي كنند پس شك نكنيد كه همه كساني كه به مراسم شما دعوت هستند هم سعي مي كنندكه به نوعي بهترين لباس هاي خود را بپوشند، پس بدون شك اين براي شما كار را سخت تر خواهد كرد. شما به عنوان داماد در مراسم كنار همسرتان بايد از تمام مهمان ها زيباتر و و خوش تيپ تر باشيد و بايد تمام تلاشتان را بكنيد از سايرين متفاوت به نظر برسيد.

اگرشما ميخواهيد كه خوش‌لباسي خودتان را به حد عالي تري برسانيد و از هر نظر يك داماد خوش‌تيپ در كنار ملكه خودتان باشيد، نبايد به يك پيراهن معمولي فكر كنيد. پيراهن انتخابي شما بايد مخصوص باشد و قابل استفاده براي يك جفت دكمه سردست زيبا كه حتما آن را با سنجاق كراوات‌تان ست كرده‌ايد. انتخاب كت و شلوار متناسب با اندام خودتان، كفش مناسب، كراوات يا پاپيون مناسب، دستمال جيبي و خيلي موارد ديگر… تا شما از ساير مهمان ها بهتر خود نمايي كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۱۲:۱۶ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

نكاتي در انتخاب لباس عروس صورتي يا نامزدي با رنگ صورتي

نكاتي در انتخاب لباس عروس صورتي يا نامزدي با رنگ صورتي : مسلما شما با شنيدن اسم لباس عروس ، لباسي سفيد و بلند در ذهن تان مجسم ميشود. معمولا همه عروس خانم ها لباس عروس خود را بين طيف سفيد تا شيري و كرم انتخاب مي كنند و بيشتر عروس خانم ها لباس هاي پفي رنگي را مناسب مراسم نامزدي يا حنابندان مي دانند؛ اما بسياري از عروس خانم ها هم هستند كه اين عروس هاي خوش ذوق دوست ندارند كه مانند بقيه عروس ها درجشن شان حاضر شوند آن ها هميشه به دنبال طرح ها و ايده هاي نو مي گردند تا در شب جشن شان يك سورپرايز بزرگ براي تمام مهمان ها باشند.

لباس عروسي صورتي

همان طور كه گفتيم لباس هاس رنگي مخصوص جشن هاي فانتزي و جشن سالگرد ازدواج است؛ اما با گذشت زمان و تغيير سبك، لباس عروس رنگي نيز بين عروس خانم ها معمول شده است. ايده ي لباس عروس رنگي، مانند صورتي ، طلايي و يا نقره اي، براي تغييري مدرن در يك مراسم سنتي، بي نظير است. لباس هايي با پارچه هاي براق و جزئيات ظريف، مدل هاي جديد و مدرن مي باشند كه در عين حال شكل سنتي هم دارند اما استفاده از آن در جشن هاي كلاسيك كه اغلب تم جشن سفيد و كرم است نيز مانعي ندارد چون اين جشن مختص خود شما است و خودتان هر طور كه دوست داريد مي توانيد در مراسم تان حاضر شويد است.

بهترين مزون هاي لباس عروسي در  : مزون لباس عروس در تهران

از آن جايي كه در بين تمام رنگ هاي زيبا، صورتي رنگ مورد علاقه بسياري از خانم‌ها مي باشد و اگر شما هم جز ان دسته از افرادي هستيد كه دوست داريد در جشن عروسي‌تان از اين رنگ استفاده شود نكاتي را كه ما در اين مقاله برايتان پيشنهاد مي كنيم را با دقت مطالعه كنيد.

 

انتخاب لباس عروس با رنگ صورتي و پوشيدن آن براي مراسم عروسي در واقع انتخابي خاص و منحصر به فرد است. عموما بيشتر دختر خانم ها لباس نامزي را رنگي انتخاب مي كنند اما هستند عروس خانم هاييي كه مي خواهند متفاوت تر از ديگران باشند و در اين ميان از ميان تمام رنگ ها لباس عروسي صورتي را براي خود انتخاب مي نمايند. پيشنهاد ويژه ما براي شما اين است كه براي زيبايي بيشتر لباس عروسي تان بهتر است كه از تلفيق رنگ صورتي و سفيد براي آن استفاده كنيد.

براي اينكه متفاوت تر از بقيه عروس ها باشيد بايد آرايش شما هم با همه آن ها متفاوت باشد؛ و از ان جايي آرايش عروس ظاهراً عمري هزار ساله دارد، اما همان طور كه هميشه ديده ايم تنها زماني ظاهر عروس باشكوه خواهد شد كه لباس سفيد رنگ را برتن مي‌كند. با اين حال اگر تصميم خودتان را گرفته باشيد براي متفاوت بودن مي‌توان استايل ها و آرايش صورتي را انتخاب كنيد.

كه اين تركيب رنگ و نوع آرايش بسيار هم مي‌تواند زيبا باشد كنار رنگ لباس و ارايش صورتي شما بايد يك تم صورتي را هم اجرا كنيد تا مراسم تان بسيار گرم و جذاب باشد.

معمولا عروس خانم ‌هاي كم سن و سال هميشه به دنبال لباسي شيك و متفاوت كه متناسب با سن شان باشد هستند. لباس هاي پف دار با شكوفه هاي ريز و رنگي بسيار زيبا و شيك مي شود وقتي كه عروس خانم ها اين لباس هاي رنگي را مي بينند مطمئنا عاشق اين مدل لباس رنگي خواهند شد. چون كه رنگ‌ هاي ملايم و شكوفه‌ هاي ريز موجود در اين لباس آن را به متفاوت‌ ترين لباس عروسي ممكن تبديل كرده است.

 

حالا كه لباس پف دار صورتي را براي مراسم تان انتخاب مي كنيد بهتر است كه دسته گل عروسي كه با اين لباس بايد در دست داشته باشيد تلفيقي از گل هاي سفيد رنگ گل‌هاي رز ريز و درشت صورتي باشد. چون كه وجود گل‌ها و شكوفه هاي رنگي موجود در اين لباس با دسته گلي كه در دست خواهيد داشت جلوه اي زيبا به شما مي دهد. شما با اين تركيب لباس به عنوان پرنسس در ميان مهمانان شناخته مي‌شويد.

ما سه پيشنهاد ويژه براي استفاده از تم صورتي در آرايش و لباستان به شما ارائه مي دهيم:

اولين پيشنهاد ما : استفاده از گل هاي رز صورتي به همراه گل ها و شكوفه هاي سفيد در سالن است. سالن شما وقتي به گل‌ هاي رز و و نوار هاي زرق و برق دار مزين شود زيبايي خاصي را براي مهمان ها رقم مي زند.

پيشنهاد دوم ما : به شما در نحوه آرايش تان است همان طور كه گفتيم رنگ صورتي يكي از رنگ‌ هاي بسيار ظريف و زيباي دخترانه است و از آن جايي كه اين رنگ كاربرد زيادي در طراحي لباس نيز دارد؛ و در بسياري از مواقع خانم‌ها تمايل دارند كه از اين رنگ از لباس براي نامزدي خود استفاده نمايند و با اين رنگ لباس زيبايي و ظرافت دخترانه خود را بيشتر از هميشه نشان دهند. اصلي ترين چيزي كه بيشتر از هر بخشي اهميت دارد اين است كه در كنار لباس و استايل مناسب استفاده از يك آرايش جذاب كه با رنگ لباس نيز هماهنگ باشد بدون شك آرايش شما وقتي كامل و زيبا مي شود كه خط چشم صورتي رنگ به همراه مقداري براق كننده اين آرايش چهره با رژ لب صورتي و گل‌هاي رز به عنوان تاج گل سرتان زيباترين تركيب ممكن را براي شما رقم خواهد زد.

براي اينكه لباس عروس تان را در زمان مناسب بگيريد حتما يك يا دو روز زودتر بايد تهيه كنيد براي اينكه لباس تان پف داشته باشد لباس تان را دو سه روز قبل از عروسي حتما يك بخار بدهيد تا چروك هايش باز شود.

پيشنهاد سوم ما : استفاده از گل هاي صورتي كم رنگ و پر رنگ در تم شما يا در لباس شما به همراه استفاده از اين رنگ سايه ملايم بر صورت تان بسيار جالب توجه و زيبا خواهد بود.

شما با مطالعه اين مقاله و با دنبال كردن راه حل‌هاي نوشته شده در مطالب بالا مي‌توانيد با كمال ارامش و بدون هيچ نگراني مطمئن باشيد كه انتخاب تم صورتي براي لباستان براي مراسم جشن تان بسيار رويايي مي شود و شما با اين تم زيبا مورد توجه و ستايش مهمانان قرار مي گيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۰۸:۱۷ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

كانتورينگ و استروبينگ

كانتورينگ و استروبينگ : از آن جايي كه اين شعار از قديم الايام باب بوده است و ما بيشتر جاها اين جمله را شنيده ايم كه زيبايي در سادگي است. پس داشتن صورتي زيبا با آرايش ملايم براي خانم ها يك حسن خوب محسوب مي شود، چون همان طور كه گفتيم زيبايي در سادگي است. امروزه آرايش غليظ و زننده ديگر در ميان خانم ها محبوبيت ندارد و سبك بيشتر آرايش ها لايت هستند. شما پس اگر خواهان ياد گرفتن آرايشي لايت و ويژه هستيد ما در اين مقاله براي شما يكي از تكنيك هاي آرايش را كه روش كانتورينگ است كه اين روش آرايش به تعادل ميكاپ صورت شما كمك مي كند و شادابي و زيبايي خاصي به آن مي بخشد را به شما معرفي مي كنيم.

كانتورينگ و استروبينگ

كانتورينگ و استروبينگ معمولا دو تكنيكي است كه اين تكنيك ها براي اصلاح نقص ها، پر رنگ كردن نقاط قوت صورت و عالي جلوه دادن آرايش صورت به شما كمك مي كند و از انجايي بيشتر خانم ها براي انجام ارايش ها پول زيادي را صرف رفتن به ارايشگاه ها مي كنند شما با اموزش اين روش نياز به هزينه و صرف وقت زيادي نيستيد و با خيال راحت مي توانيد حتي در منزل خودتان صورتتان را ميكاپ كنيد؛ و با استفاده از اين روش شما يك آرايش سبك و ملايم داشته باشيد، توجه داشته باشيد كه اين نوع آرايش را شما نبايد به عنوان آرايش روزانه خود استفاده كنيد چون ممكن است به پوست شما آسيب برساند.

بهترين آرايشگاه عروس در تهران : سالن آرايش عروس

كانتورينگ

استفاده از كانتورينگ در نحوه ارايش بدين معنا است كه كانتورينگ يكي از مراحل آرايش مي باشد كه اين كانتور نواقص اجزاء صــورت را به خوبي مي پوشاند؛ و شما خيلي راحت با ااستفاده از اين تكنيك آرايشي مي توانيد كه چهره خود تان را به فرم ايده آل برسانيد. در كانتورينگ صورت از اصولي ترين نوع گريم با كانتورينگ، داشتن كرم پودر مايع مناسب در اولويت است.

مطالعه كنيد :   استفاده از مداد يا خط چشم سفيد براي آرايش

كانتورينگ

شما در گام اول بايد در انتخاب كرم پودرتان دقت داشته باشيد و از آن جايي كه كرم پودر مايع بسيار راحت تر و روان تر روي پوست پخش مي شود اين نوع كرم پودر سبك را كه خيلي بهتر از نوع ديگر آن است انتخاب كنيد. كرم پودري را كه براي خودتان انتخاب مي كنيد بايد از لحاظ رنگ و نزديك بودن به رنگ پوست تان باشد و حتما دقت داشته باشيد كه در مصرف كرم پودر ها زياده روي نكنيد تا حالت طبيعي پوستتان از دست نرود و پوستتان حالت مصنوعي نداشته باشد.

ابزارهاي لازم براي كانتورينگ :

 • پالت كانتورينگ
 • براش هاي مخصوص كانتورينگ
 • براش كانتورينگ
 • براش هايلايت
 • براش تركيب

پالت كانتورينگ :

امروزه بيشتر شركت ها و كمپاني هاي توليد محصولات آرايشي و بهداشتي پالت هاي كانتورينگ رو به صورت مجزا ارائه مي كنند. معمولا اين پالت هاي كانتورينگ از دو يا چند رنگ هستند و حتما در بين رنگ ها بايد يك رنگ خيلي روشن و يا يك رنگ خيلي تيره وجود داشته باشد. رنگ پوست شما در انتخاب رنگ پالت شما تاثير دارد پس فراموش نكنيد كه اين مورد به تيره يا روشن بودن پوستتان بستگي دارد. معمولا در پالت كانتورينگ رنگ روشن صورت را بزرگتر و برجسته تر مي كند و برعكس آن رنگ تيره صورت شما را كوچكتر و نامشخص تر نشان مي دهد.

براش هاي مخصوص كانتورينگ :

شما براي اينكه نتيجه خوبي از روش كانتورينگ بگيريد پس بايد همه رنگ ها به خوبي با هم تركيب شوند براي اين تركيب شما نياز به براش هاي مخصوص هستيد كه ما آن ها را برايتان معرفي خواهيم كرد.

مطالعه كنيد :   آرايش چشم با داشتن لنز

براش كانتورينگ :

اين براش كه مخصوص زدن كرم پودر هاي مايع روي پوست است و از آن جايي كه سر سفت و محكمي دارد مي تواند هر نوع كرمي را روي سطح پوست صورت به طور يكنواخت پخش كند.

براش هايلايت :

براي استفاده از هايلايتر و كرم مناسب است كاربرد اين براش براي دقيق تر كردن مواد آرايشي روي پوست است چون شكل گرد بودن سر اين براش و صاف بودن آن باعث شده است تا شما با اين براش راحت تر بتوانيد محصولات آرايشي را دقيق تر بر روي پوست تات پخش كنيد.

براش تركيب :

كاربرد اين براش در مرحله پايان كار انجام مي گيرد وشما بايد از اين براش براي تركيب كردن رنگ هاي تيره و روشن استفاده كنيد با اين براش مي توان خط هاي كه روي پوست تان به طور واضح و مشخص مانده اند را از بين برد و آرايش صورت را خيلي طبيعي تر كرد.

مشخص كردن مرز نقاط تيره و روشن كانتورينگ

شما در ادامه كار گريم با براش مخصوص ابتدا دو رنگ تيره و روشن كه در قسمت هاي مشخص صورت زده ايد را با براش خوب مخلوط كنيد و حتما توجه داشته باشيد كه اين تركيب كردن بايد به شكلي باشد كه سايه و برجستگي هاي آن منطقه صورت مشخص باشد درمرحله آخر براي اينكه آرايش خود تان را بوسيله كانتورنيگ تمام كنيد كل صورت را با پودر بپوشانيد و آرايش صورت را تكميل كنيد. احيانا اگر لازم ديديد در قسمتي از نواحي تيره كانتورينگ را تيره تر كنيد مي توانيد براي اين كار از پودر برنزه استفاده كنيد.

مطالعه كنيد :   كاربرد كانسيلر

استروبينگ (برق انداختن صورت)

استروبينگ

همراه با روش كانتورينگ روش آرايشي استروبينگ هم امروزه به يكي از جديدترين تكنيك هاي آرايش صورت تبديل شده است. شما در اين تكنيك با استفاده از روش هايلايت كردن بجاي زدن سايه تيره از رنگ روشن استفاده مي كنيد پس برعكس كانتورينگ نيازي به تركيب سايه هاي تيره و روشن در اين روش نيست و صرفا اين هايلايت براي درخشان تر شدن صورت انجام مي شود.

بيشتر بخوانيد : آرايشگاه عروس تهران

اين روش نياز به دقت بيشتري دارد پس با دقت و ظرافت انجام دهيد پس هنگامي كه برق انداختن صورت شما با رعايت كردن تموم جزئياتي كه به شما توصيه كرديم به پايان رسيد شما با يك كرم پودر تيره تر مي توانيد آرايش تان را تكميل تر كنيد. از پنكك يا رژ گونه براي تيره كردن مي توانيد استفاده كنيد پس براي اين كار مقداري از پودر را رو روي براش مخصوص بزنيد وبراي آن قسمت هايي كه دوست داريد تا كمي فرو رفته تر ديده بشود بهتر است كه رنگ نزنيد تا تركيب آرايش تا برهم نخورد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۰۴:۱۷ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

آموزش كاشت ناخن گريم

آموزش كاشت ناخن گريم : داشتن ناخن هاي زيبا حق طبيعي هر خانمي است و امروزه كاشت ناخن و مانيكور و انجام پديكور و تمام كارهاي مربوط به ناخن روز به روز گسترش پيدا كرده است و خانم هاي زيادي به دلايل مختلفي كاشت ناخن انجام مي‌دهند؛ پس يكي از روش هاي مختلفي كه خانم ها براي زيبا تر شدن ناخن هايشان انتخاب مي كنند استفاده از روش كاشت ناخن است.

برخي از خانم ها صرفا براي داشتن ناخن هاي زيبا و دوست داشتن اين زيبايي و بعضي ديگر به دليل مشكلاتي كه ناخن‌هايشان به ان دچار شده است و براي رفع وپوشاندن ناخن‌هايي كه ديگر به گفته خودشان رنگ و روي زيبايي ندارد انواع كاشت را تجربه مي‌كنند. معمولا انجام اين نوع كاشت ناخن براي افرادي كه به دلايلي مثل استرس و اضطراب عادت به جويدن ناخن هاي خود دارند و اصلا قصد ترك اين عادت بد را ندارند يكي از مزاياي كاشت ناخن مي باشد.

بهترين آرايشگاه هاي تهران : آرايشگاه عروس

كاشت انواع متنوع و گوناگوني دارد كه ما در اين مقاله براي آشنايي شما با يكي از اين نوع كاشت ها، كاشت گريم را برايتان به طور كامل شرح مي دهيم :

امروزه يكي از مدرن ترين شيوه هاي آموزش كاشت ناخن كاشت گريم است. معمولا از اين نوع كاشت براي همه نوع ناخن استفاده مي شود اما خيلي بهتر است كه اين نوع براي ناخن هاي كوتاه و پهن انجام شود. در روش كاشت گريم ناخن هاي كه آسيب مي بينند به خوبي قابل ترميم هستند؛ كه اين آسيب ديدگي معمولا شامل مشكلات ساختاري از قبيل كوتاهي پايه و بدرنگي و كه باعث مي شود تا ناخن ظاهر زيباي خودش را از دست بدهد.

مطالعه كنيد :   10 ويژگي انتخاب آرايشگاه عروس خوب

اين نوع كاشت، يعني همان كاشت گريم به منظور صدف سازي ناخن و براي افرادي كه صفحه ناخن كوچكي دارند كاربرد بيشتري دارد براي صدف سازي از پودر تيپ بي رنگ شيشه اي استفاده مي شود كه اين پودر در كاشت گريم و كاشت ناخن استفاده مي شود. پس براي اين كاشت علاوه بر تيپ بي رنگ شيشه اي معمولا از فرمر كاغذي / پودر كاور يا همان هلويي/ پودرهاي رنگي يا سفيد / پودر كريستالي استفاده مي شود.

ناخن كار در اين روش براي زيباتر نشان دادن ناخن روي ناخن را كاور مي كشد تا در پايان كار يك ناخن مرتب و زيبا داشته باشيد. روش كاشت گريم نسبت به كاشت هاي ديگر كمي پرهزينه تر است چون كه در اين روش به خاطر داشتن مهارت بالاي ناخن كار در طرح زدن با قلم و سرعت و مهارت استفاده از قلم هاي گرد (تنها قلم مناسب براي كاشت آكريليك) از محبوبيت زيادي بين خانم ها برخوردار است.

نسبت به كاشت هاي ديگر اين نوع كاشت براي ترميم بايد كاملا با سهان تراشيده شود و سپس از اول با يك طرح متفاوت دوباره روي ناخن انجام شود معمولا هزينه ترميم هم چندان تفاوتي با كاشت ندارد و همان طور كه گفتيم اين روش هزينه بالايي دارد؛ اما از آن جايي كه اين گريم زيبايي خاصي به ناخن فرد مي دهد بسياري از افراد مشتاق اين روش هستند.

كاشت ناخن به روش گريم :

با ايجاد خش روي ناخن صدف ناخن طبيعي را آماده پذيرش مواد كاشت ميكنم. مرحله بعد اينكه به ناخن ها ضد قارچ مي زنند و بعد از استفاده از ضدقارچ، با استفاده از پرايمر صدف ناخن را اماده چسباندن مواد روي صدف ناخن مي كنند. بعد از اينكه ناخن ها اماده شدند و با استفاده از پودر هلويي صدف ناخن نسبت به اندازه واقعي كمي درشت مي كنند؛ و ناخن كار براي اينكه نوك ناخن را فرم دهد با كمك فرم دهنده و يا پودر هاي رنگي نوك ناخن را به فرم دلخواه در مي آورند. معمولا ناخن كار هاي حرفه اي كه در انجام مانيكور تبحر خاصي دارند مي توانند براي فرم دادن به نوك ناخن از فرم دهنده استفاده نكنند.

مطالعه كنيد :   فرق شامپو با كانديشنر

پس نتيجه اي كه از كاشت ناخن مي توان گرفت اين است كه كاشت ناخن زيبايي دست و ناخن هايتان را دوچندان مي كند، مخصوصا براي خانم هاي كه ناخن هاي كوتاه، بدفرم و بدشكل دارند. شايد براي شما سوال پيش بيايد كه آيا اين نوع كاشت به ناخن شما آسيب وارد مي كنددر پاسخ بايد گفت كه در صورتي كه كاشت با روش بهداشتي انجام شود آسيب و ضرري به ناخن نمي رساند و به هيچ وجه هيچ اختلالي در رشد ناخن شما ايجاد نمي كند به همين دليل براي زيبايي ناخن هايتان روش خوبي است وشما هيچ ضرري نمي كنيد.

جدي ترين توصيه ما براي شما در صورت انجام كاشت ناخن اين است كه شما براي انجام كاشت مناسب و عالي حتما بايد يك سالن و ناخن كار خوب را انتخاب كنيد. تا خيالتان از كاشت تان راحت شود و گرفتار مسائل و مشكلات بروز بيماري و درمان طولاني مدت و پرهزينه آن نشويد. پس دقت در انتخاب سالن را فراموش نكنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۵۷:۲۷ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ]
.: Weblog Themes By azadblog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
آمار
امروز : 47
دیروز : 51
افراد آنلاین : 2
همه : 10555
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

سامانه تبادل بازدید

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  / ربات افزایش فالوور عضوگرام